Ga naar de inhoud
Millioner Casino Logo
Inloggen Registreer nu

Millioner Overzicht: Bonussen, Spellen en Uitbetalingen

Dit overzicht toont wat we bieden: 250% tot €5000 welkomstbonus met 1200 free spins, 7.500+ spellen en crypto-uitbetalingen binnen 15 minuten. Vanaf €20 storting krijg je toegang tot het volledige aanbod.

Claim 250% tot €5000

Wat bieden we bij Millioner Casino België

Wie op zoek is naar Millioner Casino België vindt hier alles samengevat: de welkomstbonus, de spellenbibliotheek, de betaalmethoden en de uitbetalingstermijnen. We zetten de belangrijkste cijfers in één tabel, zodat je in één oogopslag ziet waar je aan toe bent.

OnderdeelGegevens
Welkomstbonus250% tot €5000 + 1200 free spins
Minimale storting€20
Inzetvereiste30x
Uitbetaling cryptobinnen 15 minuten, 24/7
Uitbetaling bankoverschrijving (hoge limieten)binnen 1 werkdag
Spellen7.500+

Deze combinatie van een hoge bonuscap, een ruime spellenselectie en snelle crypto-uitbetalingen vormt de kern van wat we aanbieden.

Bonussen, spellen, betalingen en de voorwaarden die gelden

Onze welkomstbonus bestaat uit 250% tot €5000 plus 1200 free spins, te activeren vanaf een minimale storting van €20. Op deze bonus geldt een inzetvereiste van 30x voordat een uitkering mogelijk is. Meer details over hoe de bonus precies werkt, lees je op onze bonuspagina.

Spellen en providers

We bieden meer dan 7.500 spellen aan, geleverd door onder meer Pragmatic Play, Evolution Gaming, Nolimit City, Hacksaw Gaming, Microgaming en Play'n GO. Dit aanbod omvat gokkasten, live tafels en jackpotspellen. Een volledig beeld van hoe dit aanbod is opgebouwd, vind je op de casinopagina.

Betalingen en limieten

Voor stortingen en opnames werken we met Apple Pay, Google Pay, Revolut Pay, Jeton, Visa, Mastercard, bankoverschrijving, MiFinity, MuchBetter, Bitcoin, Ethereum, Litecoin en XRP. Crypto-opnames worden binnen 15 minuten verwerkt, 24/7, terwijl bankoverschrijvingen met hoge limieten binnen 1 werkdag worden afgehandeld. Alle methoden en termijnen staan uitgewerkt op onze stortingspagina. We werken onder een Curacao eGaming License, afgegeven door de overheid van Curaçao.

Het volledige aanbod puntsgewijs

Hieronder vatten we de kernonderdelen samen die samen het aanbod bepalen.

  • Welkomstbonus: 250% tot €5000 plus 1200 free spins, geactiveerd vanaf €20 storting met 30x inzetvereiste.
  • Spellenaanbod: 7.500+ titels van Pragmatic Play, Evolution Gaming, Nolimit City, Hacksaw Gaming, Microgaming en Play'n GO.
  • Stortingen: mogelijk via Apple Pay, Google Pay, Revolut Pay, Jeton, Visa, Mastercard, bankoverschrijving, MiFinity, MuchBetter en vier cryptovaluta's.
  • Uitbetalingen: crypto binnen 15 minuten en 24/7 beschikbaar; bankoverschrijvingen met hoge limieten binnen 1 werkdag.
  • Licentie: Curacao eGaming License, uitgegeven door de overheid van Curaçao.
  • Toegang: speelbaar via de mobiele browser, zonder downloadverplichting van een app.

Veelgestelde vragen over het aanbod bij Millioner

Hoeveel bedraagt de welkomstbonus bij Millioner?
De welkomstbonus bedraagt 250% tot €5000 plus 1200 free spins. Deze is te activeren vanaf een minimale storting van €20, met een inzetvereiste van 30x.
Wat is de minimale storting bij Millioner Casino?
De minimale storting bedraagt €20. Vanaf dat bedrag kan je ook meteen aanspraak maken op de welkomstbonus.
Hoeveel spellen biedt Millioner aan?
We bieden meer dan 7.500 spellen aan, geleverd door Pragmatic Play, Evolution Gaming, Nolimit City, Hacksaw Gaming, Microgaming en Play'n GO.
Met welke betaalmethoden kun je storten bij Millioner?
We accepteren Apple Pay, Google Pay, Revolut Pay, Jeton, Visa, Mastercard, bankoverschrijving, MiFinity, MuchBetter, Bitcoin, Ethereum, Litecoin en XRP.
Hoe lang duurt een uitbetaling bij Millioner?
Crypto-uitbetalingen worden binnen 15 minuten verwerkt, 24/7. Bankoverschrijvingen met hoge limieten worden binnen 1 werkdag verwerkt.
Hoeveel is de inzetvereiste op de bonus bij Millioner?
Op de welkomstbonus geldt een inzetvereiste van 30x. Dit bedrag moet worden omgezet voordat een uitkering van bonusgerelateerde winsten mogelijk is.
Onder welke licentie valt Millioner Casino België?
We werken onder een Curacao eGaming License, uitgegeven door de overheid van Curaçao.